Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Skuteczna nauka jazdy w Lublinie
81 473 52 90, 602 107 826, Ul. Tumidajskiego 18A, Lublin
Bezpieczne jazdy doszkalające w Lublinie
z pewnym osiągnieciem wymarzonego celu
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy
szybko, bezstresowo, efektywnie

Kursy prawa jazdy: Podstawowy

Czyli co Was czeka na drodze do zdobycia prawa jazdy.

   Kurs w przybliżeniu trwa od 1,5 do 2 miesięcy (można robić go krócej, ale można też dłużej - zależy to tylko od Ciebie), zgodnie z przepisami obejmuje 30 godz. wykładów oraz 30 godz. (zegarowych) jazd.

 

Zajęcia teoretyczne

Cykl 10 spotkań teoretycznych, obejmuje wiedzę z zakresu znajomości kodeksu drogowego, ratownictwa medycznego i zakończony jest egzaminem wewnętrznym z teorii. Każdy wykład zawiera poszczególne zagadnienia i tematykę przepisów z ustawy "PRAWO O RUCHU DROGOWYM".


Zajęcia praktyczne

   Po ukończeniu części teoretycznej rozpoczyna się 30 godzin praktycznej nauki jazdy, a więc najciekawsza część kursu. Przez ten czas będziecie zmagać się z jazdą po mieście pełnym niespodzianek.

W ostatnim tygodniu czeka Was trochę emocji - czyli wewnętrzny egzamin z jazd.

Nasi kursanci w ramach ceny otrzymują:

- Materiały szkoleniowe

   Zadowoleni i dobrze przygotowani możecie już samodzielnie zgłosić się na Egzamin Państwowy do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego na ul.Hutnicza 3 (czynne w godz. 7:30 - 17:00) gdzie wyznaczą Wam termin egzaminu.

Kurs może być płatny w czterech nie oprocentowanych ratach - przy zapisie wpłacasz 200 zł co gwarantuje Ci miejsce na Kursie.